Radyoloji Teknikeri, Radyoloji Teknisyeni, Radyoloji Teknikerleri, Radyoloji Teknisyenleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

.

Kongre Erteleme Bilgilendirmesi


image_pdfimage_print

Kamuoyuna Duyuru

Değerli meslektaşlarımız ve kongre paydaşlarımız, ülkemizin ve dünyanın yaşadığı COVİD-19 pandemisi nedeniyle , bu yıl 15. Radyoteknoloji kongresini belirsiz bir tarihe ertelemek zorunda kaldık.

Ülkemizde ve dünyada an itibari ile her türlü kalabalık oraganizsayonlar iptal yada erteleme yoluna gitmiştir.

Derneğimiz ve paydaşlarımızla birlikte  nisan ayında kongremiz ile ilgili tüm hazırlık ve organizasyonlar tamamlanmıştı. Kongremize kayıtlı 237 odanın katılımcıları belirlenmiş , iş ve işlemleri yapılmıştı. Kayıtlarımız devam ederken erteleme ve iptal kararı ihtimali ile kayıtlarımızı durdurmuştuk.

Önümüzdeki süreçte şartların elvermesi durumunda ,kongreler yapılmaya başlandığı zaman,  bizlerin bilgisi dahilinde belli olan otellerden bir tanesinde,  kongremizi duyuracağız.

En büyük çekincemiz siz değerleri meslektaşlarımızın sağlığıdır. Bu amaçla derneğimizin ve Radyoterapi derneği ile birlikte aldığımız   bu kararı anlayışla karşılayacağınızı düşünüyoruz.

Bize ,siz gereklisiniz prensibi ile her zaman yanınızda olan Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Yönetim Kurulu olarak anlayışınız Teşekkür Ederiz.

Sponsorlar ile kayıt yaptıran kişilerin firmaları ve stand kuracak firmalar ile organizasyon firmamız Flaptour aracılığıyla görüşmeler yapılacaktır.

https://tmrt-rtt-der.org/

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Yönetim Kurulu

İndir (PDF, 460KB)