Radyoloji Teknikeri, Radyoloji Teknisyeni, Radyoloji Teknikerleri, Radyoloji Teknisyenleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

.

Takvim

image_pdfimage_print
Kas
5
Sal
40.Ulusal Radyoloji Kongresi @ Titanic Kongre Merkezi
Kas 5 @ 09:00 – Kas 10 @ 17:00
image_pdfimage_print

Değerli Arkadaşlarım,

40.Ulusal Radyoloji Kongremizin hazırlıklarına başlamış bulunmaktayız. Sizlere en iyi, en doyurucu bilimsel programı hazırlamak ve en üst düzeyde sosyal paylaşım sağlamak için yönetim kurulu üyelerimiz, bilimsel kurul başkanı ve bilimsel kurul üyelerimiz yoğun çalışma içerisindeler.

Bu yıl kongremiz 5-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Titanic Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir. Kongre bilimsel programımız tüm çalışma gruplarına yönelik, temel ve ileri düzey oturumların yanında, günü birlik “Nöro-inflamasyon”, “Prostat Görüntüleme” ve “Kardiyak Görüntüleme” kurslarını da içermektedir. Son yıllarda sayısı hızla artan “Tıbbi Hata” davaları konusunda meslektaşlarımızı bilgilendirmek ve korumak amacıyla “Aramızda Konuşacaklarımız” oturumu planlanmaktadır.

Ek olarak, cihaz ve kontrast madde firmalarının yeni ürünlerini ve ürünlerle ilgili bilimsel gelişmeleri paylaşabilmelerini sağlamak amacıyla planlama yapılacaktır.

Kongremizde meslektaşlarımızın yıl boyu biriktirdiği stresi ve yorgunluğu atmaları için sosyal programımızın da yüksek kalitede olması için çabalarımızı sürdürmekteyiz. Sosyal programımız ile ilgili “çok eğleneceksiniz” diyerek detayları sürpriz olarak bırakıyorum.

Bu güzel camiayı oluşturan tüm meslektaşlarımla kongremizde buluşma dileğiyle…

Saygılarımla,

Dr. Tuncay HAZIROLAN
Türk Radyoloji Derneği Başkanı

Mar
28
Cts
11. Ercan Tuncel Uludağ Radyoloji Günleri @ Crowne Plaza Bursa
Mar 28 @ 09:00 – Mar 29 @ 17:00
image_pdfimage_print

Nis
12
Paz
15. Uluslararası Katılımlı Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri @ Maritim Pine Beach Otel
Nis 12 @ 09:00 – Nis 15 @ 17:00
Ağu
26
Çar
ISRRT 2020
Ağu 26 @ 09:00 – Ağu 29 @ 17:00
image_pdfimage_print