Radyoloji Teknikeri, Radyoloji Teknisyeni, Radyoloji Teknikerleri, Radyoloji Teknisyenleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

.

Radyolojik Anatominin Temelleri Kitabımız Çıktı!


image_pdfimage_print

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak Lisans Çalışmaları ve Yüksek lisans Açılması yönünde yaptığımız mücadeleler bir taraftan devam ederken bu okullarda okutulacak eğitim materyalleri hazırlıkları tüm hızıyla devam etmektedir.

Bu kapsamda kendi mesleğimiz konularını içeren bu kitabımız Üniversitelerdeki Radyoloji Teknikeri Meslektaşlarımız için güçlü bir kaynak olacağına inanmaktayız.

Değerli Hocalarımızın Desteği, Kendi Meslektaşlarımızın Katkılarının olduğu ve içinde çizimleri yine kendi Meslektaşımızın Çizmiş olduğu Radyolojik Anatomi Kitabımız bizler için çok özel fiyatı ile Kongre Kitapevi tarafından huzurlarınıza sunulmuştur.
Bizler için önemli bu gelişme sonrasında ikinci kitabımızın çıkması yönünde hazırlıklarımız tüm hızıyla devam etmektedir.

Ikinci kitabımız içinde Röntgen, Mamografi, Anjio,Skopi, Dansito Çekim Tekniklerini içerecektir.

Yaz sezonunda yoğun çalışma içinde döneme yetiştirmek için verdiğimiz mücadele gerçekten bizler için çok yorucuydu, mesleğimize bu eğitim materyallerini kazandırdığımız için mutlu ve gururluyuz, bu anlamda Bu iki kitabın çıkması için maddi ve manevi her türlü desteğini veren başta yazarlarımız Tuba Selçuk Can, Murat Dündar, Sercan Çetinkaya, Yıldıray Savaş, ikinci kitabım için Hüseyin Ozan Tekin, Murat Dündar, Ali Salar ve Barış Cavlı’ya, çizimlerinden dolayı Mehmet Dal ile Mehmet Nuri’ye Teşekkür Ederiz.

 

Radyolojik Anatominin Temelleri Kitabını satın almak için tıklayınız