1

8 Kasımda Atatürk’ün Huzurunda

8 Kasım Dünya Radyoloji Günü  etkinlikleri kapsamında, Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği yönetim kurulu üyeleri Nezaket Özgür ve Hakan Kutlu Anıtkabir ziyaretinde bulundu.

Ankara Üniversitesi , Gazi Üniversitesi , Hacettepe Üniversitesi ,Yıldırım Beyazıt Üniversitelerinden 300’e yakın öğrenci ve Tıbbi Görüntüleme öğretim görevlileri ve ile birlikte gerçekleşen Anıtkabir ziyareti sonrasında TMRT-Der Başkan yardımcısı Nezaket Özgür 8 Kasım Dünya radyoloji günü, x- ışının bulunması ve derneğimiz hakkında genç meslektaşlarımıza bilgilendirme yaptı.

Genç meslektaşlarımızın ilgi ve alakaları bizleri mutlu etti. Derneğimiz imkanları ile öğrenci kardeşlerimize yapılan ikram sonrası onların geri bildirimler ile mutlu olduk. Katılım gösteren  tıbbi görüntüleme programı öğrencilerine teşekkür ederiz.

Ankara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek okulu Tıbbi Görüntüleme programı koordinatörü Doç. Dr. Özge Özdemir, Yıldırım Beyazıt  Üniversitesi Sağlık hizmetleri Meslek Yüksek okulu Tıbbi Görüntüleme programı öğretim görevlisi İsmail Fındıklı, Gazi Üniversitesi Sağlık hizmetleri Meslek Yüksek okulu Tıbbi Görüntüleme programı öğrenci sorumlusu Yusuf Şimşek ,Hacettepe Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek okulu Tıbbi Görüntüleme programı öğrenci sorumlusu TMRT-Der yönetim kurulu üyesi Hakan Kutlu katılım ve katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Ülkemizde radyasyon farkındalığı yaratmak adına yıllardır gerçekleştirdiğimiz  8 Kasım Dünya Radyoloji günü etkinlikleri artık geleneksel hale gelmiş ve kuşaktan kuşağa aktarılarak devam edecektir.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği

Yönetim Kurulu