Radyoloji Teknikeri, Radyoloji Teknisyeni, Radyoloji Teknikerleri, Radyoloji Teknisyenleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

.

5 Şubat 2022 Canon Eğitimi Gerçekleşti


image_pdfimage_print

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak Canon sponsorluğunda 2022 yılının ilk kongremizi gerçekleştirdik. Moderatörlüğünü Ünal Çetinbaş, Nihat Gümüş, Aydın Kuran ile birlikte yaptığı eğitim programı,  Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Başkanı Mehmet Erkek, Genel Müdürü Barış Cavlı ve Canon Türkiye Pazarlama Sorumlusu Vural Diler’in açılış konuşmaları ile başladı.

Radyoteknoloji eğitimine katılan  387 meslektaşımıza teşekkür ederiz. Katlım belgeleri dernek web sayfamızdaki ‘SERTİFİKA SORGULAMA‘ modülünden  11 şubat 2022 saat:18.00 den sonra, eğitim kaydı olurken verdikleri TC Kimlik Numarası ya da e-posta ile sorgulayıp alabilirler. Zoom katılım listesi esas alınarak hazırlanacak belgelerde sorun olduğunu düşünen meslektaşlarımız https://www.tmrtder.org.tr/iletisim adresindeki dernek iletişim kutumuzdan geri bildirim yapabilir.

Online Radyoteknoloji Eğitiminde emeği geçen Vural Diler, Murat Karakoç, Alper Aktepe, Hasan Emir Şenel, Salih Şimşek, Berkay Sevinç, Uğur Elmagöz, Ali Halit Kocatürk, Esin Gül, Ali Can Efe ve Emrah Kurnaz göstermiş oldukları büyük performans için teşekkür ederiz.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Yönetim Kurulu