1

22 Ekim 2023 Pazar Günü Online Eğitim Programı

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği ÜYELERİNE ÜCRETSİZ olarak düzenlendiği online eğitimlere, 2023 yılında kaldığı yerden devam ediyor.

Her yıl yapılan kongrelerimize maddi olanaklar sebebiyle katılamayan meslektaşımıza kongre havasını yaşatmak ve yeni gelişmeleri haberdar etmek amacıyla yaptığımız online eğitimlere bir yenisine GE HealthCare firması desteği yapacağız.

Ülkemizin önde gelen firmaların sponsorluğunda yapılan bu eğitimlere her zaman olduğu gibi GE HealthCare firmasının en üst seviyesinde çalışan eğitmenler ile devam edeceğiz.

Üniversitelerin şartlı alımların da istenen belgelerin verildiği bu senenin son eğitim programı 22.10.2023 ‘de yapılacaktır. İsteğe bağlı olarak en çok tercih edilen belgelerin verileceği bu eğitimde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Lütfen yazılanları dikkatlice okuyunuz. Eğitimin başarılı ve verimli geçmesi siz değerli meslektaşlarımızın kurallara uyması ile mümkündür. Eğitim kaydı ve üyelik kaydı ayrı ayrı durumdur. Lütfen kendinize uygun duruma göre davranmanız gerekmektedir.

Eğitime katılım ve katılım belgesi almak için öncelikle ‘ EĞİTİM KAYDI’  olmak gerekmektedir. Eğitim kaydı 20 Ekim 2023 Cuma günü saat 16:00 da kapanacaktır. Zamanında kayıt olunuz.

 

Eğitim Kayıt formunu doldurunuz.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği

 

1- Üyelik ile eğitime katılacaksınız lütfen üyelik formunu doldurunuz.

https://www.tmrtder.org.tr/tmrt-der/uyelik-basvuru

Üyelik ücreti 100 TL’yi Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği

IBAN: TR49 0006 4000 0014 3640 0900 44 yatırılacak.

 

2- Öğrenci iseniz veya üye olmadan katılacaksanız 150 TL‘yi

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği İktisadi İşletmesi

IBAN TR77 0006 4000 0014 3640 1564 70 hesabına yatırmanız gerekmektedir.

 

Zoom giriş bilgileri 21 Ekim 2023 Cumartesi günü saat 19.30 ‘da KAYIT OLURKEN verilen cep telefon numaralarına KISA MESAJ (SMS) ile gönderilecektir. Lütfen SMS ayarlarınızı düzenleyiniz. Kayıt olmanıza rağmen, SMS almadıysanız instagram hesabımızdan mesaj ile bildiriniz.

 

İptal ve iade durumunda, geri ödemelerde EFT ücreti kesilir.

İptal ve iade eğitim tarihinden sonra OLAMAZ.

Eğitime 24 saatten az kalan zamanda yapılan iptallerden, para iadesi YAPILMAZ.

Eğitim sırasında, kameraların açık olması, mikrofonların kapalı olması zorunludur. Yöneticiler kurallara uymayan katılımcıları, eğitim dışı –çevrim dışı yapma hakkına sahiptir. Katılımcı bu durumda hak iddia edemez.

Eğitime katılım zoom üzerinden gerçek ad – soyadı ile olmak zorundadır. Zoomdan alınan bilgiler ile katılım sertifikaları düzenlenecektir. Zoom programından gelen eğitim sürelerini tamamlamayan, eğitimden düşen, katılamayanlara, tamamlamayanlara Katılım belgesi verilemez. Mazeret kabul edilmez.

 

Eğitim de verilecek belgeler sizlerden gelen istekler doğrultusunda hazırlanmıştır.

 

Verilecek belgeler;

*Kardiyak Çekim teknikleri

*Multiparametrik Beyin MR Görüntüleme: ASL DSC DCE, DTI ve MRS

*İletişim Becerileri Geliştirme,

*Psikolojik ilk Yardım Eğitimi

*Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon

* MR Cihazların da Anestezi Cihazı Kullanımı

 

Eğitim Katılım Sertifikaları, eğitim bitiminden yedi (7) iş günü sonra web sayfamız sertifika sorgulama modülünden alınabilecektir. İos kullanıcıları pc ya da başka bir platformdan deneyebilir.

 

İletişim : https://www.tmrtder.org.tr/iletisim