Radyoloji Teknikeri, Radyoloji Teknisyeni, Radyoloji Teknikerleri, Radyoloji Teknisyenleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

.

2 Mayıs 2021 CANON-TMRT-Der Eğitimi gerçekleşti.


image_pdfimage_print

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneğinin CANON Sponsorluğunda yapmış olduğu eğitim 410 katılımcı ile yapıldı. Üniversitelerin şartlı alımlarında istenen belgelerin verildiği bu eğitime ilgi büyük olmuş ve günler öncesinden kayıtlar bitmişti.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Başkanı Mehmet Erkek, açılış konuşmasında; üniversitelerin şartlı alımlarımda üyelerimizin ve meslektaşlarımızın mağdur olmaması amacıyla, bu eğitimlere önem vermesi gerektiğini söyledi.

CANON adına yaptığı açılış konuşmasını yapan Vural Diler, pandemi döneminde yapılan bu eğitimlerin tıbbı görüntüleme teknikerleri için önemli olduğunu, gelişen teknolojilerin radyoloji dünyasında ne kadar hızlı değiştiğini ve bunları aktarmak için TMRT-Der‘in katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

Bu anlamda eğitimde emeği geçen CANON Firmasına, Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Yönetim Kuruluna, Başkan Mehmet Erkek, üyeler Aydın Kuran, Nihat Gümüş, Barış Cavlı’ya ve Selim Yılmaz’a teşekkür ederiz.

Eğitim Katılım sertifikalarını, web sitemiz Sertifika bölümünden dijital olarak PDF formatında alabilirsiniz. IPhone (ios) kullanıcıları, mümkünse PC bilgisayarlarından ya da Android cihazlardan denemeleri gerekmektedir.

Sertifika sorgulamalarınızı TC Kimlik Numaranız ya da kayıt olurken kullandığınız e-posta ile yapabilirsiniz.

https://www.tmrtder.org.tr/sertifika/

Kurallar için https://www.tmrtder.org.tr/2-mayis-2021-egitimi-kayitlari-dolmustur.htm

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için https://www.tmrtder.org.tr/iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eğitim programına katılan meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.