Radyoloji Teknikeri, Radyoloji Teknisyeni, Radyoloji Teknikerleri, Radyoloji Teknisyenleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri

.

17. Ulusal Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri


image_pdfimage_print

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak 2023 yılında yepyeni konuları ile birlikte olabilmenin sevinci ile sizleri Titanic Lara Otel ve Kongre Merkezi, Antalya’da 27-30 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştireceğimiz TMRT-Der. 17. Ulusal Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri ile Radyoterapi Teknikerleri Derneği 3. Ulusal Radyoterapi Kongresi ve Eğitim Seminerleri’ne davet etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyorum.

Teknolojik yenilikleri takip etme sansına eriştiğimiz ve bilgi alışverişi olanağına kavuştuğumuz, sosyal bütünleşme fırsatı bulduğumuz kongremizde yepyeni konu ve konuklarla birlikte olacağız.

Birlikte daha güçlü olduğumuza inandığımız Radyoterapi Teknikerleri Derneği ile kongreyi beraber yapacağız.

Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği olarak mesleğimize tüm dünya ülkeleri ile nicelik açısından aynı standartları yakalayabilme ve vizyonunu global gelişmeler ışığında yakalama fırsatı yakalayabilme adına düzenlediğimiz TMRT-Der. 17. Ulusal Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri ile Radyoterapi Teknikerleri Derneği 3. Ulusal Radyoterapi Kongresi ve Eğitim Seminerleri için Titanic Lara Otel ve Kongre Merkezi, Antalya’da buluşmak üzere.

Sevgi ve saygılarımla,

Mehmet Erkek
Türk Medikal Radyoteknoloji Derneği Başkanı

17. Ulusal Radyoteknoloji Kongresi ve Eğitim Seminerleri web sitesi için tıklayınız.